Jedyna, niepowtarzalna… PIĘKNA

Wyjątkowe miejsce przy najpiękniejszej warszawskiej ulicy. Elegancja i szyk mieszają się tutaj z wielkomiejskim życiem i nowoczesnością. To właśnie przy ulicy Pięknej austriacka firma CROMA otworzyła swoją akademię urody – Princess Academy. Do tej pory podobne miejsce istniało tylko w Wiedniu – teraz otwarte jest dla polskich entuzjastów piękna. Na Pięknej.

Piękne wnętrze – wyjątkowy klimat

Energetyczne obrazy Beaty Murawskiej są dodatkiem nadającym niepowtarzalny charakter wnętrzu Akademii. Po raz kolejny okazuje się, że sztuka jest najlepszym tłem dla piękna. Stylowe meble, wyjątkowy design oraz roztaczający się za oknem widok na warszawskie City sprawiają, że każdy poczuje u nas klimat światowej metropolii.

Profesjonaliści dla naturalnego piękna

Princess Academy to idealne połączenie wiedzy i piękna. Chcemy, aby nasi Klienci mieli dostęp do najlepszych narzędzi, produktów oraz specjalistów – to dlatego do współpracy zaprosiliśmy uznanych lekarzy z branży medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii i kosmetologii. Ich wiedza i doświadczenie są gwarancją bezpieczeństwa, skuteczności oraz najwyższej jakości oferowanych przez Akademię usług.

Princess Academy to również jedyne miejsce w stolicy, gdzie Klienci mogą jako pierwsi skorzystać z najbardziej innowacyjnych urządzeń do modelowania oraz odmładzania twarzy i ciała firmy Promoitalia: Proshock Wave, Ice, nici liftingujących – Happy Lift, Spheropeel i wielu innych.

Princess Academy – piękne miejsce dla piękniejszych efektów!