Cryo Stamp

Cryo Stamp – zaawansowane technologie dla pięknej skóry.
Absolutna nowość na rynku polskim.

Cryo Stamp to nowe urządzenie łączące dobroczynną moc krioterapii i elektroforezy, które właśnie debiutuje w Polsce. Wielofunkcyjny aparat pozwala na jednoczesne zastosowanie impulsu chłodzącego i rozgrzewającego przy wprowadzaniu składników aktywnych w głąb skóry, co wpływa korzystnie na stymulację włókien kolagenowych, a tym samym poprawę sprężystości i tekstury skóry. Jest to bezpieczna i bezbolesna metoda polecana tym wszystkim, którzy oczekują szybkich i widocznych efektów.

Cryo Stamp to najnowsze osiągnięcie w rozwoju technologicznym na rynku urządzeń kosmetycznych polecane do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Cryo Stamp gwarantuje wyjątkowe rezultaty w zwalczaniu problemów skórnych, co jest zasługą działania metody termicznej i elektrycznej w tym samym czasie. Niska temperatura wspomaga odnowę biologiczną skóry, stymuluje mikrokrążenie i przede wszystkim odgrywa istotną rolę w miejscowym znieczuleniu, dzięki czemu możliwe jest wprowadzenie większej ilości składników aktywnych w głąb skóry za pośrednictwem impulsów elektrycznych.

Zalety działania Cryo Stamp:
 • Poprawa krążenie krwi i limfy
 • Łagodzi obrzęk i ból
 • Zapewnia natychmiastowe ujędrnienie
 • Możliwość dostarczania szerokiej gamy substancji czynnych w głąb skóry
 • Zwiększa produkcję kolagenu
 • Relaksuje i nie sprawia bólu

Cryo Stamp ma wiele zastosowań, a wśród jego najczęstszych wskazań należą:

 • Mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa
 • Odmładzanie i rewitalizacja skóry
 • Zmniejszenie wielkości porów
 • Rozjaśnienie przebarwień i blizn potrądzikowych

Etapy zabiegu:

 • demakijaż
 • w zależności od cery dobieramy końcówkę gładką lub z mikroigłami i właściwą do niej ampułkę (mezokoktajl)
 • wykonujemy zabieg 20 minutowy
 • aplikujemy maskę łagodzącą dobraną do typu cery
 • nakładamy krem dobrany do rodzaju cery

Zabiegi Cryo Stamp

Urządzenie Cryo Stamp posiada dwa moduły działania, dzięki czemu można przeprowadzać różne zabiegi estetyczne, w zależności od problemu i oczekiwań pacjentów.

Cryo Stamp + mezoterapia bezigłowa

Zabieg Cryo Stamp wykonywany nakładką „gładką”, wykorzystującą synergię działania krioterapii z elektroforezą, stymuluje mikrokrążenie i ulepsza transport substancji odżywczych i tlenu, poprawiając tym samym stan skóry i jej napięcie. Zabieg zwalcza problemy skórne w bardzo szybki sposób, a co najważniejsze jest całkowicie bezbolesny. Zwalcza m.in. podrażnienia skóry występujące po zabiegach laserowych, zmniejsza obrzęk po wprowadzaniu nici liftingujących. Jego zadaniem jest poprawa kolorytu i struktury skóry, a także zwalczanie blizn potrądzikowych.

Cryo Stamp + mezoterapia mikroigłowa

Innowacyjnym rozwiązaniem, o wielopłaszczyznowym działaniu na skórę, jest połączenie elektroforezy z mezoterapią mikroigłową. Zabieg pozwala na wprowadzenie odpowiednio spreparowanych mezokoktajli za pośrednictwem prądu w głębsze partie naskórka, dzięki czemu uzyskuje się nadzwyczajne efekty mocnego nawilżenia i regeneracji skóry oraz redukcji zmarszczek. W tej metodzie najważniejszy jest prąd, który zwiększa wrażliwość tkanek na działanie substancji odżywczych, a także mikronakłuwanie, pobudzające produkcję nowego kolagenu i ogólną regenerację skóry. Zbieg polecany jest w celu rewitalizacji skóry, redukcji zmarszczek i wygładzenia blizn, poprawy elastyczności i jędrności skóry.

Efekty działania:

Po serii zabiegów (zalecane są 3-5) stan skóry pacjentki ulega widocznej poprawie. Skóra staje się jędrna, nawilżona i zrewitalizowana. Częstotliwość wykonywania zabiegu jest różna w zależności od indywidualnych problemów skórnych pacjenta (podczas pierwszej wizyty kosmetolog ocenia stan skóry i zaleca ilość wykonanych zabiegów).

Czas trwania zabiegu: ok. 45 minut
Cena 1 zabiegu: ok. 400 zł

Zabiegi Cryo Stamp dostępne są wyłącznie w Princess Academy w Warszawie.

Cena uzależniona jest od ilości zużytego produktu- zapraszamy na konsultacje.